Assmann WSW Components
型号:
AWG28-16/G/300
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL RIBN 16COND 0.05 GRAY 25'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.231
$14.231
5
$11.7686
$58.843
10
$10.81765
$108.1765
25
$9.69228
$242.307
50
$8.91347
$445.6735
100
$8.17798
$817.798
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 2651 |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Series | AWG |
| First Conductor Mark | Red |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Ribbon Width | 0.800" (20.32mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Number of Conductors | 16 |