Assmann WSW Components
型号:
AWG28-50/G-1/300
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL RIBN 50COND 0.039 GRAY 5'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.0295
$11.0295
5
$9.1371
$45.6855
10
$8.39895
$83.9895
25
$7.5335
$188.3375
50
$6.92436
$346.218
100
$6.34733
$634.733
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 2651 |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Series | AWG |
| First Conductor Mark | Red |
| Length | 5.0' (1.52m) |
| Ribbon Width | 1.969" (50.01mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Number of Conductors | 50 |