AWH 60G-E232-IDC
Assmann WSW Components
型号:
AWH 60G-E232-IDC
描述:
CONN HEADER 60POS IDC GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Gray
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Contact Type Male Pin
Mounting Type Panel Mount
Fastening Type Latch Lock/Eject Hooks, Long
Product Status Active
Wire Gauge -
Series -
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Header
Pitch 0.100" (2.54mm)