AWHC16-0111-T-R
Assmann WSW Components
型号:
AWHC16-0111-T-R
描述:
CONN HEADER 16POS IDC
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Gray
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Contact Type Male Pin
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Series -
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Header
Pitch 0.100" (2.54mm)