Taiyo Yuden
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.4351
$4.351
50
$0.32889
$16.4445
100
$0.28652
$28.652
500
$0.212249
$106.1245
1000
$0.180405
$180.405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | Automotive, Bypass, Decoupling |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4V |
| Size / Dimension | 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | W |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0508 (1220 Metric) |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | AWK212B |