首页 / 振荡器 / AX3HBF4-114.2850T
minImg
AX3HBF4-114.2850T
Abracon LLC
型号:
AX3HBF4-114.2850T
描述:
XTAL OSC XO 114.285MHZ 2.5V HCSL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 114.285 MHz