首页 / 振荡器 / AX3HCF2-150.0000T3
minImg
AX3HCF2-150.0000T3
Abracon LLC
型号:
AX3HCF2-150.0000T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC XO 150MHZ 1.8V HCSL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 150 MHz