首页 / 振荡器 / AX3PBF1-120.0000T
minImg
AX3PBF1-120.0000T
Abracon LLC
型号:
AX3PBF1-120.0000T
描述:
XTAL OSC XO 120MHZ 2.5V LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 120 MHz