首页 / 振荡器 / AX5DCF1-333.0000
minImg
AX5DCF1-333.0000
Abracon LLC
型号:
AX5DCF1-333.0000
品牌:
Abracon LLC
描述:
OSC XO 333MHZ 1.8V LVDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 333 MHz