首页 / 振荡器 / AX5HBF1-620.0000C
minImg
AX5HBF1-620.0000C
Abracon LLC
型号:
AX5HBF1-620.0000C
描述:
OSC XO 620MHZ 2.5V HCSL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 620 MHz