首页 / 振荡器 / AX5MAF1-709.5260C
minImg
AX5MAF1-709.5260C
Abracon LLC
型号:
AX5MAF1-709.5260C
描述:
OSC XO 709.526MHZ 3.3V CML
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 85mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 85mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CML
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 709.526 MHz