首页 / 振荡器 / AX5MCF1-705.8000T
minImg
AX5MCF1-705.8000T
Abracon LLC
型号:
AX5MCF1-705.8000T
描述:
OSC XO 705.8MHZ 1.8V CML
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 85mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 85mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CML
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 705.8 MHz