首页 / 振荡器 / AX5PAF1-148.5000T
minImg
AX5PAF1-148.5000T
Abracon LLC
型号:
AX5PAF1-148.5000T
描述:
OSC XO 148.5MHZ 3.3V LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 100mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 148.5 MHz