首页 / 振荡器 / AX7DAF1-150.0000C
minImg
AX7DAF1-150.0000C
Abracon LLC
型号:
AX7DAF1-150.0000C
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 65mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series ClearClock™ AX7
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 150 MHz