首页 / 振荡器 / AX7MBF1-712.5200
minImg
AX7MBF1-712.5200
Abracon LLC
型号:
AX7MBF1-712.5200
描述:
XTAL OSC XO 712.5200MHZ CML SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 67mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 68mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr Abracon LLC
Frequency 712.52 MHz