Panasonic Electric Works
型号:
AXE270124A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 70POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.372
$7.372
10
$6.6671
$66.671
25
$6.2985
$157.4625
50
$6.14498
$307.249
100
$5.83775
$583.775
250
$5.223252
$1305.813
500
$4.915984
$2457.992
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.026" (0.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | A4US |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | AXE270 |