Panasonic Electric Works
型号:
AXE624224
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 24POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4485
$3.4485
10
$3.13215
$31.3215
25
$2.96628
$74.157
50
$2.89731
$144.8655
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.026" (0.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A4S |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 1mm |
| Base Product Number | AXE624 |