Panasonic Electric Works
型号:
AXE7E5026
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.0585
$7.0585
10
$6.3859
$63.859
25
$6.0325
$150.8125
50
$5.88525
$294.2625
100
$5.59094
$559.094
250
$5.002472
$1250.618
500
$4.7082
$2354.1
1000
$4.119675
$4119.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.030" (0.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A35S |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | AXE7E5 |