Panasonic Electric Works
型号:
AXF5A7012A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 70POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.964
$2.964
10
$2.68755
$26.8755
25
$2.54562
$63.6405
50
$2.48634
$124.317
100
$2.36797
$236.797
250
$2.071988
$517.997
500
$2.012784
$1006.392
1000
$1.716783
$1716.783
2500
$1.598375
$3995.9375
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.030" (0.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A35P |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | AXF5A7012 |