Panasonic Electric Works
型号:
AXG112224A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 12POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.15045
$11.5045
25
$1.1039
$27.5975
50
$1.08034
$54.017
100
$1.033315
$103.3315
250
$0.93936
$234.84
500
$0.845424
$422.712
1000
$0.751488
$751.488
2500
$0.681036
$1702.59
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.031" (0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | S35 |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | AXG112224 |