Panasonic Electric Works
型号:
AXG254144A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 54POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7075
$2.7075
10
$2.4548
$24.548
25
$2.32522
$58.1305
50
$2.27126
$113.563
100
$2.163055
$216.3055
250
$1.892704
$473.176
500
$1.83863
$919.315
1000
$1.568241
$1568.241
2500
$1.460084
$3650.21
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 54 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.018" (0.46mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | S35 |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 0.6mm |
| Base Product Number | AXG254144 |