Panasonic Electric Works
型号:
AXK640347YG
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 40POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1945
$2.1945
10
$1.90855
$19.0855
25
$1.82742
$45.6855
50
$1.78676
$89.338
100
$1.705535
$170.5535
250
$1.543104
$385.776
500
$1.421276
$710.638
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.094" (2.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5K |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Base Product Number | AXK640347 |