Panasonic Electric Works
型号:
AXK680337YG
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 80POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.9545
$29.545
25
$2.79794
$69.9485
50
$2.73296
$136.648
100
$2.60281
$260.281
250
$2.277454
$569.3635
500
$2.212398
$1106.199
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.094" (2.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5K |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Base Product Number | AXK680337 |