Panasonic Electric Works
型号:
AXK6S50447YG
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 50POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
10
$2.9982
$29.982
25
$2.84012
$71.003
50
$2.774
$138.7
100
$2.64195
$264.195
250
$2.311692
$577.923
500
$2.245648
$1122.824
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.130" (3.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KS |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 4.5mm, 7mm |
| Base Product Number | AXK6S50447 |