Panasonic Electric Works
型号:
AXK710127G
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 10POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.558
$1.558
10
$1.3566
$13.566
25
$1.29884
$32.471
50
$1.27015
$63.5075
100
$1.21239
$121.239
250
$1.096908
$274.227
500
$1.010306
$505.153
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.059" (1.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | P4 |
| Connector Type | Socket, Center Strip, Outer Edge Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm |
| Base Product Number | AXK710 |