Panasonic Electric Works
型号:
AXT340124A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.425
$1.425
10
$1.24165
$12.4165
25
$1.18902
$29.7255
50
$1.16242
$58.121
100
$1.1096
$110.96
250
$1.00396
$250.99
500
$0.924692
$462.346
1000
$0.792585
$792.585
2500
$0.739746
$1849.365
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.057" (1.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P4S |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm, 2mm |
| Base Product Number | AXT340124 |