Panasonic Electric Works
型号:
AXT660124A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 60POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2515
$2.2515
10
$1.96175
$19.6175
25
$1.87872
$46.968
50
$1.83692
$91.846
100
$1.75351
$175.351
250
$1.586462
$396.6155
500
$1.461214
$730.607
1000
$1.25247
$1252.47
2500
$1.168975
$2922.4375
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.033" (0.84mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | F4S |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 1mm |
| Base Product Number | AXT660124 |