AZ23C3V9-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
AZ23C3V9-E3-08
描述:
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23
库存 : 22203
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Configuration 1 Pair Common Anode
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOT-23-3
Series AZ23
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 300 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms