AZ2800-2C-24DE
American Zettler
型号:
AZ2800-2C-24DE
描述:
RELAY EV CHARG SOLAR DPDT 3A 24V
库存 : 35
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 600VAC, 30VDC - Max
Termination Style Quick Connect - 0.187"/0.250"
Contact Rating (Current) 3 A
Coil Current 68.5 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 350 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type EV Charging, Solar
Coil Insulation Class F
Series -
Operate Time 25 ms
Mfr American Zettler
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Must Operate Voltage 18 VDC