American Zettler
型号:
AZ9731-1C-12DC1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
40A MINI-ISO AUTO RELAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5365
$2.5365
10
$2.375
$23.75
25
$2.1109
$52.7725
40
$2.00545
$80.218
100
$1.89981
$189.981
300
$1.68872
$506.616
500
$1.583175
$791.5875
1000
$1.47763
$1477.63
4900
$1.424858
$6981.8042
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.6W |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 133.3 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 90 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.8 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | - |
| Operate Time | 7 ms |
| Mfr | American Zettler |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 7.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | AZ9731 |