TTM Technologies, Inc.
型号:
B0110E50200AHF
封装:
-
批次:
-
描述:
BALUN 50MHZ-1.45GHZ 50/200 1008
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9805
$3.9805
10
$3.2243
$32.243
25
$2.6068
$65.17
50
$2.44226
$122.113
100
$2.332535
$233.2535
250
$2.263926
$565.9815
500
$2.195336
$1097.668
1000
$2.126727
$2126.727
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Xinger® |
| Frequency Range | 50MHz ~ 1.45GHz |
| Phase Difference | 180° |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 200Ohm |
| Return Loss (Min) | 9.8dB |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 2.5dB |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | B0110 |