首页 / 减震器,阻尼器 / B0N0F40-100-272-360N
minImg
B0N0F40-100-272-360N
Bansbach easylift
型号:
B0N0F40-100-272-360N
描述:
STANDARD GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 10.709" (272.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 80.94lbf (360.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 3.937" (100.00mm)