首页 / 减震器,阻尼器 / B0N0F40-140-349-090N
minImg
B0N0F40-140-349-090N
Bansbach easylift
型号:
B0N0F40-140-349-090N
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 13.740" (349.00mm)
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 20.23lbf (90.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 5.512" (140.00mm)