首页 / 减震器,阻尼器 / B0N0F40-160-397-270N
minImg
B0N0F40-160-397-270N
Bansbach easylift
型号:
B0N0F40-160-397-270N
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 15.630" (397.00mm)
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 60.70lbf (270.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 6.299" (160.00mm)