首页 / 减震器,阻尼器 / B0N0N40-210-473-400N
minImg
B0N0N40-210-473-400N
Bansbach easylift
型号:
B0N0N40-210-473-400N
描述:
STAINLESS STEEL GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 18.622" (473.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 89.93lbf (400.0N)
Features 316L Stainless Steel Rod and Cylinder
Stroke Length 8.268" (210.00mm)