Harvatek Corporation
型号:
B2841UD--20D000614U1930
封装:
0402
批次:
-
描述:
1.0(L)X0.5(W)X0.5(H) MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.05415
$0.5415
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 605nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120°, 128° |
| Color | Orange |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Millicandela Rating | 71.5mcd |
| Height (Max) | 0.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | B2841UD--20 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Harvatek Corporation |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 611nm |
| Lens Size | 1.00mm x 0.50mm |