EPCOS - TDK Electronics
型号:
B32912A5683M000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.068UF 20% 1KVDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.3281
$13.281
50
$1.15938
$57.969
100
$1.014505
$101.4505
500
$0.772977
$386.4885
1000
$0.676352
$676.352
2500
$0.652194
$1630.485
5000
$0.628045
$3140.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | B3291*A/B5 - X1 530V |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 530V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 0.068 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |