Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
型号:
B39242B8852P810
封装:
-
批次:
-
描述:
FILTER SAW 2.442GHZ 5SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.7619
$7.619
25
$0.74442
$18.6105
50
$0.72713
$36.3565
100
$0.65797
$65.797
250
$0.640604
$160.151
500
$0.55404
$277.02
1000
$0.519412
$519.412
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 1dB |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Size / Dimension | 0.043" L x 0.035" W (1.09mm x 0.89mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.018" (0.46mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Frequency - Center | 2.442GHz |
| Series | B8852 |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Bandwidth | 79MHz |
| Mfr | Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters) |
| Package | Tape & Reel (TR) |