Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
型号:
B39871B3441U410
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DCC6C
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0615
$2.0615
10
$1.51145
$15.1145
25
$1.47706
$36.9265
50
$1.44267
$72.1335
100
$1.3053
$130.53
250
$1.270948
$317.737
500
$1.099207
$549.6035
1000
$1.030503
$1030.503
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | B3441 |
| Insertion Loss | 3.4dB |
| Applications | ISM |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Bandwidth | 3MHz |
| Mfr | Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |