B41827A6105M
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B41827A6105M
描述:
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension -
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series B41827
Package / Case Radial, Can
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 1 µF