B41828A5336M
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B41828A5336M
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension -
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series B41828
Package / Case Radial, Can
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 33 µF