EPCOS - TDK Electronics
型号:
B41851A8107M000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.52725
$5.2725
50
$0.399
$19.95
100
$0.347415
$34.7415
500
$0.257374
$128.687
1000
$0.218776
$218.776
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2Ohm @ 120Hz |
| Series | B41851 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |