EPCOS - TDK Electronics
型号:
B43501A9687M000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.238
$15.238
10
$14.4742
$144.742
50
$12.18869
$609.4345
100
$11.42698
$1142.698
500
$10.131883
$5065.9415
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.244" (57.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.33 A @ 100 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100mOhm @ 100Hz |
| Series | B43501 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 160 mOhms |