B43584A1688M000
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B43584A1688M000
描述:
CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 160 V
Size / Dimension -
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series B43584
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 6800 µF