B57153S100M54
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B57153S100M54
描述:
ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM
库存 : 3490
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series S153
Approval Agency UL
Tolerance ±20%
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Current - Steady State Max 2 A
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
R @ 25°C 10 Ohms
Product Status Active
Diameter 0.335" (8.50mm)