EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65803P0000Y038
封装:
RM 4 LP
批次:
-
描述:
FERRITE CORE RM 5UH T38 2PCS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.983
$2.983
10
$2.56025
$25.6025
25
$1.92052
$48.013
50
$1.86694
$93.347
100
$1.653665
$165.3665
250
$1.546942
$386.7355
500
$1.440276
$720.138
1000
$1.333582
$1333.582
请发送询价,我们将立即回复。

| Inductance Factor (Al) | 5 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 14.5 |
| Tolerance | -30%, +40% |
| Material | T38 |
| Core Type | RM |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 17.3 |
| Supplier Device Package | RM 4 LP |
| Series | RM4/LP |
| Effective Permeability (µe) | 4750 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 251 |
| Length | 0.433" (11.00mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Height | 0.154" (3.90mm) |
| Package | Box |
| Initial Permeability (µi) | 2300 |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Finish | Uncoated |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm² | 11.3 |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 1.2 |
| Diameter | - |