EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65815E0250A087
封装:
RM 12
批次:
-
描述:
FERRITE CORE RM N87 2PCS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.472
$5.472
10
$4.6588
$46.588
25
$3.54464
$88.616
50
$3.44318
$172.159
100
$3.0381
$303.81
250
$2.83556
$708.89
500
$2.633039
$1316.5195
1000
$2.53176
$2531.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Effective Area (Ae) mm² | 146 |
| Tolerance | - |
| Material | N87 |
| Core Type | RM |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 57 |
| Supplier Device Package | RM 12 |
| Series | RM12 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 8320 |
| Length | 1.480" (37.60mm) |
| Gap | Gapped |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Height | 0.484" (12.30mm) |
| Package | Box |
| Width | 0.634" (16.10mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 0.39 |