EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65841A0000R030
封装:
EP 10
批次:
-
描述:
FERRITE CORE EP 2UH N30 2PCS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.064
$1.064
10
$0.9614
$9.614
25
$0.71212
$17.803
50
$0.6764
$33.82
100
$0.60515
$60.515
250
$0.569544
$142.386
500
$0.533957
$266.9785
1000
$0.462764
$462.764
5000
$0.44497
$2224.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Inductance Factor (Al) | 2 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 11.3 |
| Tolerance | -20%, +30% |
| Material | N30 |
| Core Type | EP |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 19.2 |
| Supplier Device Package | EP 10 |
| Series | EP10 |
| Effective Permeability (µe) | 2700 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 217 |
| Length | 0.465" (11.80mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Height | 0.205" (5.20mm) |
| Package | Box |
| Initial Permeability (µi) | 4300 |
| Width | 0.309" (7.85mm) |
| Finish | Uncoated |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm² | 8.5 |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 1.7 |
| Diameter | - |