B65843A0200B057
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65843A0200B057
封装:
EP 13
描述:
FERRITE CORE EP 200NH T57 2PCS
用户指南
Inductance Factor (Al) 200 nH
Effective Area (Ae) mm² 19.5
Tolerance ±4%
Material T57
Core Type EP
Product Status Active
Effective Length (le) mm 24.2
Supplier Device Package EP 13
Series EP13
Effective Permeability (µe) 198
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ 472
Length 0.504" (12.80mm)
Gap Gapped
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.256" (6.50mm)
Package Box
Initial Permeability (µi) 4000
Width 0.354" (9.00mm)