B65879Q0100K095
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65879Q0100K095
封装:
PQ 32 x 30
描述:
FERRITE CORE PQ 100NH N95
库存 : 148
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Inductance Factor (Al) 100 nH
Effective Area (Ae) mm² 153.8
Tolerance ±10%
Material N95
Core Type PQ
Product Status Active
Effective Length (le) mm 67.8
Supplier Device Package PQ 32 x 30
Series PQ32/30
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ 10440
Length 1.260" (32.00mm)
Gap Distributed Gapped
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.597" (15.17mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 3000
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² 127.5
Width 0.866" (22.00mm)